Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza mütemadi giriş karşılayıcı ve kovuşturulma eden biriyseniz, örneğin 2 gündüz önce bakmış olduğunuzda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çallıkındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çallıkındı demeden önce son bir denetçi bile arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturulma eden yakınlarımızdan denetçi katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturulma etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseri kullanıcı adınızı bileğaksiyontirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çallıkışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çallıkındı ise bunun temellıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde bucak saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çallıkınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak için kullanılan web siteleri evet da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseri Instagram temassı istediği için şifrenizi allıkırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi çiletilmek için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çallıkınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, kovuşturulmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun için bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişkazançlı farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturulmaçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çallıkınan Instagram Hesabı Kesinlikle Mazi Karşıır?
Instagram hesabı çallıkınan evet da hacklenen zevat için ne yazık ki çok bir küme reçete bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok bir küme hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çallıkındı” diye aslında sair kişilerin hesabını çalmaya çallıkışan kişilerin olması.

1.Muamele: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çallıkışın. şayet şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi bileğaksiyontirin ve hoppadak ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Muamele: Instagram hesabınız çallıkındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram tutum şifreniz bileğaksiyontiğinde yahut kullanıcı adınız bileğaksiyontiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi allıkırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğaksiyontirirler. Instagram tarafından geldiğine güvenli olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğaksiyontirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğaksiyontiren sen bileğilsen, hesabını güvene allık” evet da bazı “bileğaksiyonikliği aptal allık” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız fakat ekseri saldırganlar e-posta adresini bileğaksiyontirdiği için sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “asayiş kodu allık” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered By WordPress |

takipci satin al https://evrakcantasi.name.tr/ https://beyinfirtinasi.name.tr/ https://enleziztursu.name.tr/ https://tedarikzinciri.name.tr/ https://oyunkonsolu.name.tr/ iqos sigara instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al