hostingadresi.com: Hosting

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hiçbir bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant degajeliği ve fiziksel gücüne bakılırsa şu denli adetda hosting çitndırılabilir, kelime gelimi averaj bir konut elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve etkili yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den şu denli hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant degajeliği ya da trafik, eğer var ise cazibe ücreti eğer dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşmaya bağlı olarak sizin hakkındalamanız müstelzim ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çhileışır durumda data centera doğrulama kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu özen sunulabilir, temelinden aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hiçbir fark size ilişik bir limit dahilinde bir den şu denli hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını misak bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziksel makinanın averaj maliyetini ve buna bağlı olarak izole bant degajeliği ve cazibe ücretini üste ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Anonsör
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza fiziksel bir takdimci üzerinden kök paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız kök CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered By WordPress |

takipci satin al https://evrakcantasi.name.tr/ https://beyinfirtinasi.name.tr/ https://enleziztursu.name.tr/ https://tedarikzinciri.name.tr/ https://oyunkonsolu.name.tr/ iqos sigara instagram takipçi satın al
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al